X

ویدئو مپینگ

ویدئو مپینگ

هولوگرام

هولوگرام

آب نمایش

آب نمایش

تیزرهای تلویزیونی (TVC)

تیزرهای تلویزیونی (TVC)

فیلم‌های سه بعدی

فیلم‌های سه بعدی

جلوه‌های ویژه بصری (VFX)

جلوه‌های ویژه بصری (VFX)

واقعیت مجازی (VR)

واقعیت مجازی (VR)

عکس‌های ۳۶۰ درجه

عکس‌های ۳۶۰ درجه

نمایشگر‌های تعاملی

نمایشگر‌های تعاملی

برندینگ و بازاریابی

برندینگ و بازاریابی

ویدئو مپینگ (نورپردازی سه بعدی)

 

پروجکشن مپینگ یکی از جذاب ترین و نوآورانه ترین تبلیغات محیطی است که از این تکنیک می توان در جشن ها، اعیاد، رویدادها و ...استفاده کرد.

ابعاد وسیع رسانه نمایشی در کنار تماشای دسته جمعی بازی نور و صدا و استفاده هنرمندانه از معماری و ابعاد ساختمان می تواند اثر بخشی محتوای نمایشی را چندین برابر نماید. امروزه در تمام دنیا نمایش پروجکشن مپینگ به روی ساختمان یکی از پرطرفدارترین شیوه های تبلیغات محیطی است.

 


نورپردازی سه بعدی ساختمان

نورپردازی سه بعدی ساختمان یک تجربه ی هیجان انگیز و جذاب می باشد.اندازه ی واقعی ساختمان که توسط رنگ های پرجنب و جوش و طرح و نقش های گوناگون به حرکت در می آید می تواند به عنوان یک رویداد بزرگ تلقی شود. نورپردازی سه بعدی ساختمان جدیدترین و شگفت انگیزترین شکل بازاریابی در فضای باز به حساب می آید و می تواند به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی ویروسی و طولانی مدت در نظر گرفته شود، زیرا تصاویر و ویدیوهایی که از این رویداد معمولا در رسانه های اجتماعی آنلاین به اشتراک گذاشته می شود می تواند به شکل هرمی گسترش پیدا کند. نورپردازی سه بعدی ساختمان یکی از محبوب ترین خدمات درخواست شده ی شرکت نوآوران جلوه های سگال می باشد.

نورپردازی سه بعدی ساختمان

 


نورپردازی 3 بعدی نمای داخلی

تخصص گروه ســگال در بکارگیری پروجکشــن مپینگ هر محدودیتی را در اجرای نمایش پروجکشن مپینگ از میان برمی دارد. به این معنی که میتوان هر سطح یا حجمی را تبدیل به رسانه نمایشی کرد. ما قادریم که پیچیدهترین سطوح مانند لابی ســاختمان، فضاهای داخلی آثار کهن معماری، مساجد و... را با در نظر گرفتن جزئیات معماری بنا، تبدیل به سازه ای پویا کنیم و نمایش نور و صدا را در آنها به بهترین شکل به اجرا در آوریم.

نورپردازی 3 بعدی نمای داخلی

 


ویدئو مپینگ استادیوم و اماکن ورزشی

رویدادهای ورزشی یکی از پربیننده ترین و مؤثرترین راهکارهای تبلیغات نوین است.تبلیغات محیطی رایج در اماکن ً ورزشی به علت کهنه بودن روش عملا اثربخشی خود را از دست داده است. مراسم افتتاحیه ورزشی در استادیوم ها چه از حیث مخاطبان رســانه ای بیشــک یکی از پربازدیدترین وقایع و رویدادها به حساب میآید. اجرای نورپردازی سه بعدی با قابلیت جابه جا کردن حجم استادیوم و نمایش محتوا در ابعاد بسیار وسیع بی تردید چشم هر بینندهای را به خود خیره میکند و تجربه ای خاص به یادماندنی ایجاد میکند.

شرکت نوآوران جلوه های سگال با بکارگیری قویترین سخت افزارهای موجود در دنیا و بکارگیری تخصص خود این قابلیت را دارد که ابعادی به بزرگی زمین چمن اســتادیوم آزادی را با نورپردازی ســه بعدی پوشش دهد و تبلیغاتی نوین، پرهیجان و خاطرهانگیز را برای مشتریان خود ارائه دهد.

مراســم افتتاحیه لیگ جهانی والیبال و رویدادهای بزرگ ورزشــی در ســطح ملی و بین المللــی همگی می تواند مکان ایدهآل جهت استفاده از این تکنولوژی باشد.

ویدئو مپینگ استادیوم و اماکن ورزشی

 


ویدئو مپینگ فروشگاه ها و مراکز خرید

یکی از عوامل مهم جذب مخاطب و مشــتری در فروشــگاهها، طراحی دکور و تزئین میباشد. با استفاده از تکنولوژی پروجکشن مپینگ میتوان ویترین و داخل فروشگاه را به گونه ای طراحی کرد که نظر هر رهگذر و بازدیدکنندهای را به خود جلب کند. جذابیت محصوالت ارائه شده در فروشگاه با نورپردازی سه بعدی آن محصول چند برابر شــده و علاوه بر زیبایی، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب ایجاد مینماید. امــروزه در فروشــگاههای بینالمللی کمتــر نمونه ای را میتــوان یافت که از تکنولوژی رسانه های نوین استفاده نکرده باشند.

ویدئو مپینگ فروشگاه ها و مراکز خرید

 


ویدئو مپینگ نمایشگاه های داخلی و خارجی

امــروزه دیگر طراحــی غرفه هایــی با دکورهــای زیبــا نمیتواند بــه تنهایی جاذبه مناســبی برای جذب طیف وســیعی از مخاطبان باشــد. در دنیایی که تکنولوژیهای ارتباطی و فضای مجازی در آن انقلاب بنیادین در عرصه ارتباط ایجاد کرده اســت ذوق مخاطب بیشتر به سوی استفاده از فناوریهای نوین گرایش پیدا کرده است. طراحی غرفه های مالتی مدیا با بکارگیری تکنولوژی های پروجکشــن مپینگ، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، بکارگیری صفحات تعاملی در ابعاد گوناگون و طراحی و اجرای نمایش هولوگرافی میتواند جذب حداکثری مخاطب را در پی داشته باشد.

ویدئو مپینگ نمایشگاه های داخلی و خارجی

 


ویدئو مپینگ هتل ها، تالار ها و رستوران ها

یکی از عوامل مهم در جذب مشــتری در مکانهای تفریحی، طراحی محیط و دکوراســیون در کنار کیفیت ارائه خدمات میباشــد. امروزه در اکثر کشــورهای توسعه یافته و پیشرو در زمینه خدمات گردشــگری علاوه بر کیفیت خدمات و طراحی دکوراسیون به نورپردازی توجه ویژهای میگردد. با اســتفاده از تکنولوژی پروجکشن مپینگ میتوان محافل پذیرایی را به گونه ای طراحی کرد که از نظر زیبایی شناسی و ایجاد جذابیت، در ذهن مشتری ماندگاری بیشتری پیدا کند، یکی از کاربردهای این تکنولوژی نورپردازی ٣ بعدی میز غذا در زمان انتظار جهت ســرو غذا، طراحی و نورپردازی ٣بعدی اســتیج اجرای موســیقی و همچنین نورپردازی ٣بعدی دیواره سالن پذیرایی میباشد.

ویدئو مپینگ هتل ها، تالار ها و رستوران ها

 


ویدئو مپینگ جشنواره ها، همایش ها و کنسرت ها

با استفاده از تکنولوژی پروجکشن مپینگ میتوان به جای استفاده از صفحات نمایشگر معمولی که عملا بعد از گذشت چند سال اثر بخشی و عملکرد خود را از دست داده اســت، صفحات نمایش پویا و چند لایه در ابعادی وسیع ایجاد کرد که مخاطــب را احاطه کند، به گونه ای که یک تصویر واحد در کل ســالن ایجاد نماید. طراحی اســتیج متناســب با نوع مراســم و ساخت محتوای نمایشــی برای آن رویداد میتواند نظر هر بیننده و مخاطب را به خود معطوف کند. نورپــردازی ٣بعدی در مراســم رونمایــی از محصوالت و خدمــات میتواند اثربخشی و ماندگاری در ذهن مخاطب را چندین برابر نماید.

ویدئو مپینگ جشنواره ها، همایش ها و کنسرت

 

 

 

نمونه پروژه‌های انجام شده

ساخت محتوای ویدئو مپینگ تم پارک عربستان سعودی - Riyadh Boulevard world

تجربه فرهنگ و تمدن هند در تم پارک Boulevard world ساخت محتوای ویدئو مپینگ تم پارک ورلدبولیوار بزرگ ترین تم پارک مالتی مدیای دنیا در ریاض عربستان سعودی در همکاری مشترک شرکت MP-Studio

طراحی و اجرای ویدئو مپینگ ،دکور استیج و راهرو تعاملی سمینار سالانه ی شرکت پخش البرز در کیش

برگزاری رویداد به یاد ماندنی شرکت پخش البرز با تلفیق هنر و تکنولوژی - اهدا جوایز و تجلیل از مدیرعامل آقای دکتر قیس بدری

نمایش نوآوری ، خلاقیت و تکنولوژی درسالن همکاران سیستم در رویداد باهم

نمایش خاص محصولات گروه همکاران سیستم با تکنولوژی ویدئومپینگ ، هولوفن ، نمایشگر تعاملی ، اتاق سراسر تصویر (Imersive Room ) و نمایشگر سه بعدی ( 3D LED) - نمایشگاه بین المللی تهران

انتخابگر پوسته