X

میکسر صدا و آمپلی‌فایر

میکسر صدا و آمپلی‌فایر

پردازشگر صوت

پردازشگر صوت

سخت‌افزار پخش

سخت‌افزار پخش

اسپیکر

اسپیکر

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور

میرور هد

میرور هد

تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی

سیستم‌های کنفرانس

سیستم‌های کنفرانس

فلت پنل

فلت پنل

هولوفن

هولوفن

ویدئو پروژکتور

 

امروز دیگر استفاده از ویدئو پروژکتور ( Video Projector ) یک کار لوکس نیست. حالا می‌توان ویدئو پروژکتور را در اکثر کلاس‌های درس در مدارس و دانشگاه‌ها دید. تقریباً تمامی ادارات در سالن‌های جلسات خود از دیتا پروژکتور ( Data Projector ) استفاده می‌کنند. در بسیاری از مکان‌های علمی و پژوهشی از ویدئو پروژکتورهای پرتابل برای ارائه‌های خود استفاده می‌کنند. ویدئو پروژکتور سالنی اولین انتخاب برای آمفی‌تئاترها بوده و با استفاده از دیتا پروژکتورهای سالن‌های بزرگ امکان پخش فیلم با کیفیت عالی در هر مکانی محیا می‌شود. با تمام این‌ها باید ببینید چه ویدئو پروژکتوری مناسب استفاده شما است.

 


ویدئو پروژکتورهای بزرگ (Large Venue)

ویدئو پروژکتور سالنی که به‌طور صحیح ویدئو پروژکتور سالن‌های بزرگ (Larg Venue Video Projector) نامیده می‌شود، به‌راحتی قادر به ارائه تصویری در ابعاد بزرگ و با فاصله زیاد از پرده است. علاوه بر این‌ها برای استفاده در ویدئومپینگ، ویدئو پروژکتور سالن‌های بزرگ بهترین انتخاب است. شرکت پاناسونیک یکی از برترین تولیدکنندگان ویدئو پروژکتورهای سالن‌های بزرگ در جهان است. در حال حاضر بیشتر سالن‌های سینما در ایران به مدل‌های مختلف ویدئو پروژکتور 4K پاناسونیک مجهز هستند و از این لحاظ پاناسونیک از تمامی برندهای دیگر سازنده ویدئو پروژکتور سالنی پیشی گرفته است. هنگام خرید ویدئو پروژکتور برای چنین کاربری‌ای نباید به دنبال ویدئو پروژکتور ارزان قیمت باشید؛ زیرا با توجه به قابلیت‌هایی که از یک ویدئو پروژکتور سالنی انتظار می‌رود، نمی‌توان توقع قیمت پایینی داشت.

 


ویدئو پروژکتورهای نصبی (Instalation)

اتاق‌های کنفرانس، کلاس‌های درس و مکان‌های مشابه نیاز دائمی به یک ویدئو پروژکتور دارند. برای این کاربری باید از ویدئو پروژکتور نصبی (Portable Video Installation) استفاده کرد. دیتا پروژکتور نصبی با ویژگی‌های ساختاری خود مناسب نصب در اتاق‌ها بوده و بهترین بازدهی را برای کاربران فراهم می‌کند. یکی از اصلی‌ترین کاربری‌های ویدئو پروژکتورهای نصبی، استفاده به‌عنوان ویدئو پروژکتور خانگی است. اینجا فرصت نوشتن یک راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی نیست، اما حداقل می‌توانیم درباره بهترین ویدئو پروژکتور سینمای خانگی صحبت کنیم. ویدئو پروژکتورهای نصبی پاناسونیک جزو بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی محسوب می‌شود که می‌تواند تصویری با کیفیت برای خانه شما فراهم کند.

 


ویدئو پروژکتورهای قابل حمل (Portable)

نمایشگاه‌ها، غرفه‌ها، نمایش‌های اختصاصی فیلم و مکان‌هایی که به‌طور موقت برای نمایش فیلم و یا ارائه استفاده می‌شوند، نیازمند ویدئو پروژکتوری هستند که به‌راحتی قابل‌حمل و نصب باشد. بهترین پیشنهاد برای این کاربری ویدئو پروژکتور قابل‌حمل یا همان ویدئو پروژکتور پرتابل (Portable Video Projector ) است. یک دیتا پروژکتور پرتابل وزن کمی داشته و بیشتر عملگرهای آن بر روی بدنه آن تعبیه‌شده است تا بتوان به‌راحتی آن را تنظیم کرد. ویدئو پروژکتورهای پرتابل پاناسونیک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده به‌عنوان دیتا پروژکتور قابل‌حمل است. مدل‌های متنوع دیتا پروژکتورهای پرتابل پاناسونیک انتخاب‌های فراوانی را در برابر شما قرار می‌دهد تا با دستی باز بهترین ویدئو پروژکتور را برای نیاز خود انتخاب کنید.