X

جزئیات پروژه

ویدئو مپینگ بنای تاریخی ارگ کریمخان زند شیراز

نور پردازی سه بعدی دیوار اصلی ارگ کریمخان شیراز به مناسبت دهه ولایت

بزرگ ترین نور پردازی سه بعدی  و ویدئو مپینگ ایران از نظر ابعاد و بکارگیری به روز ترین و قدرتمند ترین تجهیزات صوتی و تصویری  حال حاضر دنیا  بر روی دیوار اصلی بنای تاریخی ارگ کریم خان زند در شهر شیراز به مناسبت دهه ولایت به سفارش شهرداری شیراز و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری شیراز توسط شرکت سگال مدیا برنامه ریزی، تجهیز ، تولید و اجرا شد.

محتوای تولید شده برای این پروژه عظیم با موضوع و ایده اصلی به نمایش درآوردن تاریخ، شکوه و عظمت سراسر گره خورده با تمدن و فرهنگ این شهر تاریخی است که با در نظر گرفتن روز های جشن و شادی اعیاد قربان تا غدیر جلوه های زیبایی از تاریخ اسلامی و مذهبی در آن گنجانده شده است .

تمامی مراحل تولید از ایده و نگارش  سناریو تا اجرا و نمایش،  توسط متخصصین سگال مدیا با بهره گیری از دانش و مهارت کافی ، بکار گیری بروز ترین دستگاه ها و نرم افزارهای  قدرتمند  روز دنیا ، استفاده از سیستم های قوی رندر های سه بعدی و خریداری و تجهیز  جدید ترین دستگاه های پخش صوت و تصویر انجام شده است که استقبال پر شور و بی نظیر مردم شیراز ، توریست و گردشگران خارجی و داخلی،  گزارشگران و عکاسان هنری و خبری و‌‌... را در تمامی شب های اجرای به همراه داشته و همه اقشار مختلف جامعه  را به پای  تماشای بزرگ ترین نورپردازی سه بعدی ایران کشانده است.

  • محل اجرا : ایران - شیراز
  • کارفرما : شهرداری شیراز
  • تاریخ اجرا : 1398
  • شدت نور : 100 هزار لومن
  • تعداد روز اجرا : 10 شب

انتخابگر پوسته